درباره رستوران

رستوران قاشق نقـــــــره ای شهرکرد

بسیاری از افراد هستند که شاید چند شبی را در ماه تصمیم می گیرند با خانواده به رستوران بروند و غذای خود را در بیرون از خانه میل کنند ، در این مطلب ما یک رستوران خوب را به شما عزیزان معرفی میکنیم تا بتوانید لحظات بی نظیری را برای خود رقم بزنید. یکی از تفریح های ما ایرانی ها غذا خوردن بیرون از منزل است. خیلی از خانواده ها با توجه به درآمدشان به سراغ رستوران های گران و ارزان قیمت می روند و ساعتی را در کنار عزیزانشان می گذرانند. غافل از اینکه باید برای انتخاب یک رستوران، به نکته های بسیاری به غیر از داشتن غذاهای خوشمزه توجه کرد. این ویژگی ها، همان موضوعی است که رستوران قاشق نقره ای به آنها اهمیت داده و در روند کاری از این اصول استفاده کرده است که به آنها میپردازیم: توجه به اصول بهداشتی، آشپزخانه قابل رویت، کارکنان مودب و پاسخگو، تهیه پرس های غذایی به اندازه، داشتن سیستم تهویه مناسب، داشتن فضای مناسب، حضور مسئول رستوران در کنار مشتریان، داشتن میزهای شیشه ای، رعایت تناسب در میان غذاها ، داشتن بشقاب های محاسبه شده ، داشتن نور کافی و شلوغ نبودن، سرو غذاهای سالم و مغذی این موارد باعث شده که رستوران قاشق نقره ای از دیگر رستوران ها متمایز شود و شما را در انتخاب رستورانی مناسب راهنمایی کند.

رستوران قاشق نقره ای با مدیریت اقای بهنام توکلی یکی از مجهزترین رستورانهای سطح شهر شهرکرد و استان چهارمحال و بختیاری می باشد.

این مرکز ارائه دهنده انواع غذاهای خوشمزه ایرانی و سنتی لبنیات  و دیگر غذاهای محلی میباشد که در فضایی ارام و دنج میزبان  میهمانان عزیز  میباشد.

رستوران قاشق نقره ای آمادگی خود را جهت همکاری با ارگانهای دولتی و خصوصی اعلام میکند.

و همچنین سفارشات مجالس در این رستوران  پذیرفته میشود.

طرف قرارداد با: اداره ورزش وجوانان،هلال احمر،دانشکاه شهرکرد،دانشگاه پیام نورشهرکرد،دانشگاه علمی کاربردی،اداره امورعشایر،جهادکشاورزی استان چهارمحال وبختیاری،بنیادمسکن،سازمان تعاون روستایی،اتحادیه تعاون روستایی،اداره کارورفاه واموراجتماعی

 

رستوران قاشق نقره ای شهرکرد

رستوران قاشق نقره ای شهرکرد با مدیریت اقای بهنام توکلی یکی از مجهزترین رستورانهای سطح شهر شهرکرد و استان چهارمحال و بختیاری می باشد. این مرکز ارائه دهنده انواع غذاهای خوشمزه ایرانی و سنتی لبنیات و دیگر غذاهای محلی میباشد که در فضایی ارام و دنج میزبان میهمانان عزیز میباشد.

پیام سلامتییکشنبه, 05 ارديبهشت 1395

نکاتی جالب در مورد غذای سالم

یکشنبه, 05 ارديبهشت 1395

رژیم غذایی کم کالری چیست

بهترین ها را از ما بخواهید...

کیفیت غذا و رضایت مشتری اولویت اول رستوران قاشق نقره ای است

امیدوارم با میزبانی شایسته از شماخاطرات خوشی در رستوران ما برایتان رقم بخورد

اطلاعات تماس رستوران قاشـق نقــــره ای شهرکرد

   

آدرس:شهرکرد- دروازه سامان- میدان امام حسین(ع)-رستوران قاشق نقره ای/


 09132824692   


03832220401-2

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Purple Cyan Golden Green Yellow

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction