اخبار

 

بهترین رستوران شهرکرد-رستوران قاشق نقره ای

یکی از تفریحات همه ما این هست که به رستوران برویم و با صرف غذا یک خاطره شیرین برای خود بسازیم. گاهی اوقات هم به پاس روزهای شیرین مثل تولد، سالگرد ازدواج و ... به رستوران میرویم. بنابراین به دنبال بهترین مکان برای این لحظات خود هستیم.

رستوران قاشق نقره ای شهرکرد با داشتن بهترین خدمات و بهترین پرسنل برای این لحظات شما برنامه ریزی کرده است تا همه چیز همانطور که انتظارش را دارید پیش برود.

رستوران قاشق  نقره ای شهرکرد با غذاهای با کیفیت و ارزان در خدمت شما عزیزان می باشد. این رستوران علاوه بر این که دارای غذاهای با کیفیت با قیمت مناسب است، دارای امتیازهای فراوان میباشد که آن را از دیگر رستوران ها متمایز می سازد.

این امتیازها عبارتند از:

رعایت کردن اصول بهداشتی

دید مستقیم به آشپزخانه و کارکنان ان

پرسنل بسیار مودب و پاسخگو

تهیه پرسهای غذایی مناسب و اندازه

دارای سیستم تهویه مناسب

فضای آرام و مناسب

حضور مسئول رستوران در کنار مشتریان و نظارت بر کار پرسنل

داشتن نور کافی

رستوران قاشق نقره ای، بهترین رستوران شهرکرد می باشد که مدیریت آقای توکلی اداره می شود و می توان گفت که یکی از مجهزترین رستوران های شهرکرد و استان چهارمحال و بختیاری می باشد.

اگر به این رستوران بروید انواع غذاهای خوشمزه ایرانی و سنتی، غذاهای محلی و ... را دارا می باشد که می توانید هر یک از این گزینه ها را انتخاب کنید و در فضای آرام و لذت بخش این رستوران میل نمایید.

رستوران قاشق نقره ای همچنین آمادگی خود را جهت همکاری با ارگانهای دولتی و خصوصی اعلام می نماید.

سفارشات مربوط به هر نوع مجالس با هر تعداد غذا نیز پذیرفته می شود.

آدرس: شهرکرد- دروازه سامان- میدان امام حسین(ع)-رستوران قاشق نقره ای
فاصله رستوران تاپارک تهلیجان درحد۵۰۰متر وهمچنین این رستوران در ورودی شهر ازسمت سامان هم میباشد.

شماره تلفن: 03832220401-2

 

 

 

 

 

 

رستوران برتر شهرکرد و ویژگی های آن

قطعا کسی که به عنوان مسافر وارد شهر زیبای شهرکرد می شود و با حتی همشهری های عزیز شهرکردی ، زمانی که می خواهند اوقات شیرین خود را در رستوران سپری نمایند به دنبال رستوران برتر شهرکرد و ویژکی های آن هستند.

رستوران قاشق نقره ای در شهرکرد یکی از بهترین و محبوب ترین رستوران های شهر شهرکرد می باشد. مسلما خصوصیات خاصی که این رستوران دارا می باشد باعث تمایز رستوران قاشق نقره ای شهرکرد از سایر رستوران ها شده است. در این مطلب به برخی از ویژگی ها اشاره می کنیم:

رعایت کردن تمامی نکات بهداشتی در رستوران برتر شهرکرد

همه ما زمانی که وارد یک رستوران می شویم ، به اولین چیزی که دقت میکنیم تمیزی و بهداشت آن رستوران است. در واقع این موضوع آن قدر مشهود می باشد که هر مشتری با وارد شدن به رستوران این موضوع را لمس می کند. از جمله مواردی که هر مشتری به آن دقت می کند عبارتند از: تمیز شدن میز بلافاصله بعد از خروج مشتری قبلی ، داشتن کلاه ، دستکش و همچنین لباس های فوق العاده تمیز و یکدست 

پرسنل متشخص ، مودب و پاسخگو در رستوران برتر شهرکرد

امتیاز یک رستوران زمانی بالا می رود که کارکنان آن رستوران علاوه بر پاسخگو بودن سریع ، بسیار مودب و مشتری مدار باشند. بنابراین پرسنل یک رستوران باید در نظر داشته باشد که علاوه بر سرعت عمل بالا ، باید با کمال ادب و احترام درخواست مشتری را پاسخگو باشد و همچنین انتقاد پذیر باشد و در مقابل اعتراض مشتریان ، آرامش خود را حفظ  و به شکایات آن ها رسیدگی کند. 

رستوران های محبوب دارای پرسنل با نظم با لباس فرم بسیار تمیز ، جذاب و خوشبو با رنگ روشن می باشند. این نظم شامل عموم کارکنان اعم از آشپز ، سرویس دهنده ، نظافت چی ، سرپرست و ... می باشد. نظافت و توجه به اصول بهداشتی و روانی نکات مهمی است که همیشه از جانب مشتریان مد نظر قرار می گیرد.

 

  آشپزخانه قابل رویت در رستوران برتر شهرکرد

بسیاری از رستوران ها سعی کرده اند که با قابل رویت کردن رستوران خود ، اعتماد مشتریان را جلب نمایند. با این کار مشتری تمامی مراحل پخت را می بیند و با رضایت بیشتری می تواند غذای انتخابی خود را میل نماید . چه بسا بسیاری از مشتریانی که بار اول هست به رستوران سر می زنند به خاطر همین موضوع ، به مشتری ثابت رستوران تبدیل می شوند. در واقع قابل رویت بودن آشپزخانه یک نکته ریز اما مهم می باشد و هر رستورانی که به این امر توجه کند یک گام از مابقی رستوران ها جلوتر است. نکته مثبت دیگری هم که در این امر وجود دارد این است که کارکنان . پرسنل در رعایت نکات بهداشتی دقت لازم را خواهند داشت.

 

تهیه پرس های غذایی به اندازه در رستوران برتر شهرکرد

 پرس غذایی که رستوران تهیه می کند باید به اندازه یک نفر با بهترین تزییانات و شیک ترین وسایل باشد. در واقع مشتری بعد از سرو غذا نباید احسای سیری کند . از طرفی پیشنهاد می شود اندازه غذا به قدری هم نباشد که فرد بعد از میل نمودن احساس سنگینی کند. پیشنهاد برای رستوران داران عزیز این است که پرس غذا کاملا متناسب با غذای یک نفر تدارک دیده باشد.

 

  داشتن سیستم تهویه مناسب در رستوران برتر شهرکرد

 رستورانی که سیستم تهویه مناسب نداشته باشد ، مسلما ناراحتی مشتری را به همراه خواهد داشت. سیستم تهویه باعث می شود که بوی نامطبوع از انواع غذاها در رستوران پخش نشود و مشتریان با آسودگی خاطر و آرامش غذای خود را میل نمایند.

 

  حضور مدیر رستوران در کنار مشتریان در رستوران برتر شهرکرد

یک امتیاز مثبت برای رستوران ،  این است که مدیر رستوران در جمع مشتریان حضور داشته باشد . درباره کیفیت و کمیت غذا با آن ها صحبت کند. نظرات و پیشنهاد آن ها را ببپرسد و انتقاد پذیر باشد . این امر به مشتریان نشان می دهد که رضایت مشتری برای مدیر بسیار مهم است  وجود فرم های نظرخواهی نیز می تواند نشانه ای از همین اهمیت قائل شدن برای مشتری باشد. مدیر رستوران باید از رضایت مشتری اطمینان حاصل نماید. در واقع کیفیت میزان و نوع غذا باید به گونه ای باشد که مشتری سفارش داده است و اگر غیر از این باشد باید به مشتری حق مرجوع کردن غذا داده شود.

 

 داشتن میزهای شیشه ای در رستوران برتر شهرکرد

 همانطور که گفته شد نظافت اولین چیزی است که مشتری به آن دقت می کند. رستورانی که تمیز باشد و از لحاظ ظاهری لوکس و شیک باشد مسلما رضایت بیشتر مشتری را به دنبال خواهد داشت. اول این که از لحاظ ظاهری داشتن میز و صندلی پلاستیکی به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود . دلیل دوم هم این است که سطوح پلاستیکی به راحتی آلودگی را به خود جذب می کند. نکته قابل توجه و مهم هم این است که برای سرو نوشیدنی ها نباید از پارچ استفاده کرد ، آنها باید وکیوم باشند یا این که نه همان بطری و نی سفارش شود. استفاده از پارچ و لیوان احتمال انتقال بیماری را بالا می برد.

 

رعایت تناسب در میان غذاها در رستوران برتر شهرکرد

همانطور که مشاهده می شود در بیشتر رستوران ها ، غذاهایی که سرو می شنود غذاهاب سرخ شده ، چرب و یا چیپسی می باشند. حال اگر بخواهیم رستوران خود را به یک رستوران خاص تبدیل نماییم باید یک تناسب بین غذاهای گریل ، سرخ شده ، کبابی و یا پخته در نظر بگیریم.  اگر در منوی خود غذاهایی با نام های عجیب و غریب دارید که احتمال می دهید مشتری با آن آشنایی ندارد باید مواد اولیه این غذا را در کنار آن ییان نمایید.

 

 داشتن بشقاب های محاسبه شده در رستوران برتر شهرکرد

بسیاری از رستوران ها برای این که بتوانند مشتری بیشتری را جلب نمایند در تبلیغات خود بتاکید بر پرس غذای دوبل دارند. این یک امتیاز مثبت نمی باشد و در واقع جز این که پروتئین و کربوهیدرات اضافه به بدن می ساند هیچ امتیاز دیگری نخواهد داشت. غذایی که دارای 50 درصد سبزی ، 25 درصد ماده پروتئینی و 25 درصد هم غلات داشته باشد یک غذای مناسب به حساب می آید.

 

داشتن نور کافی و شلوغ نبودن در رستوران برتر شهرکرد

رستورانی که نور کافی نداشته باشد یا شلوغ و تنگ باشد مسلما در بین مشتریان جایگاهی نخواهد داشت . این یک نکته ایست که اگر رعایت نشود با وجود داشتن تمامی امتیازهای قبلی ، به اصطلاح باعث پریدن مشتریان می شود.

 

داشتن آشپز خلاق و با تجربه در رستوران برتر شهرکرد

اگر منوی غذایی شما دارای غذاهای تهیه شده با مواد غذایی با کیفیت و مغذی باشد، طوری با مخلوط کردن آنها غذاهای خوشمزه و سالم  با طعم فوق العاده تهیه شود و مشتری با یک بار امتخان کردن آن مشتری ثابت و دائم شما شود ،  میتوان گفت که یک گام بزرگ در موفقیت رستوران برداشته شده است. این امر ملزم داشتن یک آشپز خلاق و حرفه ای می باشد.

 

رستوران قاشق نقره ای شهرکرد

رستوران قاشق نقره ای شهرکرد با مدیریت اقای بهنام توکلی یکی از مجهزترین رستورانهای سطح شهر شهرکرد و استان چهارمحال و بختیاری می باشد. این مرکز ارائه دهنده انواع غذاهای خوشمزه ایرانی و سنتی لبنیات و دیگر غذاهای محلی میباشد که در فضایی ارام و دنج میزبان میهمانان عزیز میباشد.

پیام سلامتییکشنبه, 05 ارديبهشت 1395

نکاتی جالب در مورد غذای سالم

یکشنبه, 05 ارديبهشت 1395

رژیم غذایی کم کالری چیست

بهترین ها را از ما بخواهید...

کیفیت غذا و رضایت مشتری اولویت اول رستوران قاشق نقره ای است

امیدوارم با میزبانی شایسته از شماخاطرات خوشی در رستوران ما برایتان رقم بخورد

اطلاعات تماس رستوران قاشـق نقــــره ای شهرکرد

   

آدرس:شهرکرد- دروازه سامان- میدان امام حسین(ع)-رستوران قاشق نقره ای/


 09132824692   


03832220401-2

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Purple Cyan Golden Green Yellow

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction